Terasos, Stoginės, Verandos

Terasa gyvenamajame name - Geriausias sprendimas pakeisti ne tik namų interjerą, eksterjerą, bet ir pradžiuginti visą šeimyną, sukuriant papildomą jaukią vietą popietei su knyga, vakarienei su draugų būriu ar net darbui namuose!

Su laiku terasos tampa vis populiaresniu pasirinkimu - kai kuriems tai alternatyva svetainės kambariui, kitiems tai draugų susibūrimo ir vakarėlių vieta. Tai ir atsakymas, kodėl terasa tampa mėgstamiausia vieta namuose - ji turi daugybę funkcijų, atitinkančių individualius, skirtingus kiekvieno poreikius.

Jei nusprendėte įsirengti terasą, kad išgauti maksimaliai jus tenkinantį variantą, svarbu apsvarstyti kiekvieną detalę:
- Terasos dydį. Pagal tai, kaip dažniausiai planuojate išnaudoti terasą, reikėtų įsivertinti norimą terasos plotą.
- Terasos modelį. Tai yra labai svarbi viso eksterjero dalis, todėl svarbu pasirinkti architektūriškai derantį dizainą.
- Terasos fasadų išdėliojimą. Jeigu išėjimas į terasą į svetainės pusę arba dengia namo langus, vertėtų rinktis kuo laidesnę šviesai terasą su lengvomis konstrukcijomis.
- Norimą kambario temperatūra, prie kurio jungsis terasa. Terasa išlaiko šilumą ir net padidina temperatūrą iki 4 laipsnių, todėl tai galėtų išspręsti šalto kambario problemą, bet sukelti rūpesčių, jeigu kambarys natūraliai įkaista iki aukštos temperatūros.

Pagal visus jūsų norus ir poreikius, pasiūlysime individualiai jums tinkamą sprendimą, patarsime kas yra gražiau ir praktiškiau bei tinkamiau būtent jūsų namui ir kiemui, remdamiesi laiko patikrintais sprendimais.

Mūsų Darbai

Terasos komerciniuose pastatuose - inovatyvus sprendimas jaukumo ir dizaino prasme

Plačiausiai naudojamos restoranuose, kavinėse, bibliotekose, ofisuose. Įstiklintos terasos apsaugo nuo kritulių, vėjo bei suteikia galimybę mėgautis gražiu, jaukiu vaizdu ir perkelia dizainą į kitą lygį. Tai puikus pasirinkimas poilsio zonoms bei darbinei ir kūrybinei aplinkai.

Mūsų Darbai

Fasadų sistemos

Ši sistema skirta lengvų fasadinių statinių-skersinių sienų projektavimui ir statybai
Sistemos Charakteristika
  • Galima statyti įvairių dydžių ir formų konstrukcijas, pagal projektą
  • Profiliai gali būti lenkiami
  • Galima kurti skirtingų parametrų variantus
  • Dėka didelio apdailinių profilių asortimento, platus pasirinkimas galutinei fasadinės sienos išvaizdai
  • Galima jungti su kitomis sistemomis
  • Atitinka visas galiojančias vandens, šilumos ir priešgaisrinės izoliacijos normas.
Tai viena labiausiai rinkoje pasižyminčių puikia šilumos ir garso izoliacija, vandens nepralaidumu bei atsparumu vėjui fasadinė konstrukcija. Platus sistemos siūlomų sprendimų spektras leidžia sukurti norimos išvaizdos fasadą.

Terasos įstiklinimui gyvenamojo namo kieme, verandos, pavėsinės, stoginės įrengimui, komercinių pastatų, biurų, restoranų stiklinių terasų ir poilsio zonų įrengimui