Žiemos sodai

Žiemos sodas jūsų kieme - geneali idėja smarkiai pagerinti gyvenimo kokybę.

Tai gana sparčiai populiarėjantis inovatyvus ir labai jaukus projektas! Žiemos sodas asocijuojasi su ramybe, poilsiu ir žaluma, jaukumu net ir šalčiausio sezono metu. Ši unikali vieta suteiks išskirtinę galimybę pajusti dalelę gamtos jūsų namuose - mėgautis lietaus garsais, baltos žiemos ir vasaros vaizdais gurkšnojant rytinę kavą.

Įstiklintą terasą paversime nuostabiu žiemos sodu - įrengę tinkamą šildymą, galėsite mėgautis laisvalaikiu net ir žvarbiausiu metų laiku. Garantuotai tai bus mėgstamiausia poilsio ar net darbo vieta jūsų namuose ar kieme. Be viso terasos teikiamo malonumo jums, tai yra ir akiai patraukli vieta ir svarbi eksterjero detalė. Būtent todėl mes siūlome didelį fasadų spalvų ir funkcijų pasirinkimą.

Pagal visus jūsų poreikius, pasiūlysime individualų sprendimą ir paruošime išskirtinai jums labiausiai tinkamą žiemos sodą.

Mūsų Darbai

Fasadų sistemos

Ši sistema skirta lengvų fasadinių statinių-skersinių sienų projektavimui ir statybai
Sistemos Charakteristika
  • Galima statyti įvairių dydžių ir formų konstrukcijas, pagal projektą
  • Profiliai gali būti lenkiami
  • Galima kurti skirtingų parametrų variantus
  • Dėka didelio apdailinių profilių asortimento, platus pasirinkimas galutinei fasadinės sienos išvaizdai
  • Galima jungti su kitomis sistemomis
  • Atitinka visas galiojančias vandens, šilumos ir priešgaisrinės izoliacijos normas.
Tai viena labiausiai rinkoje pasižyminčių puikia šilumos ir garso izoliacija, vandens nepralaidumu bei atsparumu vėjui fasadinė konstrukcija. Platus sistemos siūlomų sprendimų spektras leidžia sukurti norimos išvaizdos fasadą.

Terasos įstiklinimui gyvenamojo namo kieme, verandos, pavėsinės, stoginės įrengimui, komercinių pastatų, biurų, restoranų stiklinių terasų ir poilsio zonų įrengimui